Молив за веѓи 3 во 1

Молив за веѓи 3 во 1 Производители. Купете висок квалитет Молив за веѓи 3 во 1 од Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Молив за веѓи 3 во 1 кој има висок квалитет и единствена формула. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Нашите производи се прецизно дизајниран со голема грижа од страна на нашите прекрасен тим со цел да се исполнат меѓународните стандарди за квалитет и тие се совршени да се користи во различни места. Нашата палета е достапен во рефус количества и најмногу конкурентни цени.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Молив за веѓи 3 во 1, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Ние продолжуваме да иновираат, да се подобри, како и подобрување, како и интегрирање на ресурси внатрешно и надворешно да се зајакне флексибилноста на нашата компанија и на конкурентноста на нашите производи, и да се обезбеди и стари и нови клиенти со најдобрите

Молив за веѓи 3 во 1

и најдобра услуга.
  • Молив за веѓи 3 во 1 - R+TDR+CBW SERIES
Молив за веѓи 3 во 1
модел - R+TDR+CBW SERIES
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Четка)

Нова стока.
3 ВО 1 Пенкало-Модерен стил
Пренослив и лесен,лесно да се примени
погоден за домашна и професионална употреба
Молив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорни
Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓи
Четка&даш;Тенка форма и мек допир
Моливот и четката за веѓи лесно можат да исцртаат замаглени веѓи,а моливот за веѓи може да ја направи формата на веѓите повеќе три-димензионални.
Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm
  1. Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP)
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Течно пенкало за веѓи) Нова стока.Производ за сенки за очи,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиТечна веѓа&даш;3 совети за создавање на природна косаTrident врв пенкало лесно да се создаде природна имитација на веѓите,пудра за веѓи ги прави веѓите повеќе три-димензионални и модерни,молив за веѓи е како мат површина за зголемување на дебелинатаДимензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Течно пенкало за ајлајнер) Нова стока.Производ за сенки за очи,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиТечно пенкало за ајлајнер&даш;создадете природен молив за очи.Моливот за веѓи црта природни и обликувани веѓи,нежно четкајте ја пудрата за веѓите за да ги направите веѓите повеќе три-димензионални,а екстремно еластичниот врв носи природни и мазни линии за светло и привлечно да ги оцртуваат очите.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за усни+Крем за усни+Пенкало за лагер за усни) Нова стока.Производ за сенки за усни,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродна боја на уснитеТечно пенкало за ајлајнер&даш;создадете секси усна.Врвот со одлична еластичност лесно може да го опише атрактивниот облик на усните.Основата за сјај за усни што не ја отстранува шминката може да создаде мат боја на усните.Карминот кој е како вода и млеко може да направи усните да изгледаат повеќе.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Duo end Сенки за веѓи во прав Нова стока.Тоа е производ за боење на сенки за очи.Двојникот-завршната боја го прави светла и движечка во текот на денот.Мекиот памук ја прави бојата поусогласена,и долго време не ја симнува шминката.Може да се одржува без разлика на потење или дожд.Димензија: &Ослаш;11.8*L127 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+компјутер(CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван