CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е една од водечките производителот, снабдувачот и извозник на Пенкало за очи, со една фабрика во Taiwan. Ние ги доставуваме и извоз постојано висока класа производи и постојано подобрување на производните процеси и работата на животната средина преку вкупно вклучување на вработените и строго придржување кон фер бизнис етика. Имаме стекнато неколку патенти во оваа област. Нашата искреност и напорна работа ни помогна да одговара на нашиот квалитет со меѓународните стандарди. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, Ве молиме слободно да контакт.

Пенкало за очи

Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Течно пенкало за веѓи) Нова стока.Производ за сенки за очи,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиТечна веѓа&даш;3 совети за создавање на природна косаTrident врв пенкало лесно да се создаде природна имитација на веѓите,пудра за веѓи ги прави веѓите повеќе три-димензионални и модерни,молив за веѓи е како мат површина за зголемување на дебелинатаДимензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Молив за веѓи Најпродавана стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Достапни се 5 форми за автоматско извлекување моливНаправете ја природната веѓа лесноРазлични избори на боиДимензија: &Ослаш;9.5*L148 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Течно пенкало за веѓи со врв Trident Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Уникатниот врв од филц може да создаде природен изглед на веѓитеОстанете на веѓите кога пливате или се потитеСупер водоотпорен,размачка-доказДолготрајно,ефект на тетоважа,Ве молиме користете средство за отстранување шминка за да го отстранитеДимензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Шарена четка со врв за молив за очи Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни кутии за топчиња мастилото мазни и униформни сјајни бои,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,супер тенок врв на четката работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Боја четка врв ајлајнер~задебелена игра со бои,природни линии,слободно да го нацртате иновативниот молив за очи.Димензија: &Ослаш;8.8*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Нашата политика е да се постигне на клиентите задоволство и со обезбедување ги со високо ниво

Пенкало за очи

и услуги кои ги исполнуваат или надминуваат нивните очекувања. Тоа е нашата сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали индустрии за производство единици.
Во потрага по најдобротоПенкало за очи ?
CAPICOLOR има палета на Пенкало за веѓи и пенкало за ајлајнер меѓу кои и Течно пенкало за веѓи , Течно пенкало за ајлајнер , Механички ајлајнер , Гел пенкало за веѓи и Маскара за веѓи . Без разлика на обликот на очите, бојата на очите или изгледот на шминката на очите што се обидувате да го постигнете, ние го имаме најдобриот молив за очи и пенкало за веѓи за да го изберете. Од нежни, неоценети нијанси до живописни и драматични бои, нашата палета на ајлајнер сигурно ќе одговара на секој изглед, идеална за придружна забава, шоу, танцова забава и разни прилики. Без разлика кој стил го претпочитате, сигурно ќе најдете соодветни производи за да го комплетирате изгледот за шминкање на очите.

Освен ова, имаме Сè во едно пенкало за шминка . Тоа ставаПенкало за очи и Пенкало за усни во едно компактно, преносливо пенкало. Одличен е за секојдневна употреба ако имате ограничен простор во торбичката или кабинетот, особено е корисен за патување и каде сте во движење. Бидејќи содржи три производи во еден, имате помалку производи за ментално да ги земете предвид, пакувате и да направите простор. Нашиот тим поминува низ ригорозни тестирања на сите производи за да се увери дека ќе ги сакате исто како и ние. Навистина веруваме дека правиме некои од најиновативните производи за убавина во светот. Добредојдовте да не контактирате .