Гел пенкало за веѓи Производители, добавувачи во Taiwan.
Основана во Taiwan, CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD., Професионален производителот, снабдувачот на Гел пенкало за веѓи има широк спектар на производствените линии. Ние успешно го продаваат и извезуваат нашите производи во странство. Ние продолжуваме значителни инвестиции во истражување и развој да се произведуваат производи на највисоките можни стандарди за квалитет и ефикасност. Тоа ќе биде твојата мудрост избор да соработуваат бизнис со нас. Искрено се надеваме дека ќе биде вашиот најдобар партнер во бизнисот. Немојте да се колебате и контактирајте не веднаш штом ќе може да се!

Гел пенкало за веѓи

Гел за веѓи молив 1.5 мм Најпродавана стока.Производ за веѓи,многу тенок 1.Полнење од 5 ммЛесно се нанесува,кадифено мазна,не е лесно да се олупи,и нема да се размачка ако не’не треба долго време да ја допрете шминката,ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.1.Тенка линија од 5 мм,нежно прикажете ја формата на веѓите,природна симулирана коса.Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел молив за ајлајнер 1.5 мм Најпродавана стока.Производ за ајлајнер,многу тенок 1.Полнење од 5 мм,лесно се нанесува на внатрешниот и надворешниот молив за очи,мазна како млечна свила,анти-вртоглавица долго време,дури и ако се поти или врне,ајлајнерот сè уште не паѓа.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.1.Врвот на пенкалото од 5 мм ги прави линиите на очите меки,а внатрешниот и надворешниот молив за очи прават очите да светат како ѕвезди.Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел за веѓи молив 2мм Најпродавана стока.Производ за веѓи,Полнењето од 2 мм ги прави линиите фини,кадифено мазен материјал,анти-се размачка долго време,дон’не се грижи дали линијата исчезнува,дури и ако се поти или врне,сè уште ја одржува убавата линија.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.Линијата од 2 мм ги прави веѓите дебели и обликувани,и маглата-како површината на веѓите ја прави шминката природна и мека.Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел молив за ајлајнер 2мм Најпродавана стока.Производ за ајлајнер,Врв од 2 мм,поприродно црта молив за очи,мазен и кадифеен материјал,лесен за цртање природен и невин ајлајнер,анти-се размачка долго време,дури и ако се поти или врне.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.Молив за очи од 2 мм,приказот на внатрешниот и надворешниот ајлајнер ги прави очите пошармантни.Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Гел пенкало за веѓи. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Гел пенкало за веѓи кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Нашата напредна технологија и хард-работи штабови да се обезбеди конкурентност на нашите врвен квалитет

Гел пенкало за веѓи

Во меѓувреме, задоволството на клиентите е нашата постојана потрага.