Гел за веѓи

Гел за веѓи Добавувач и производител во Taiwan.
Како професионален производителот, снабдувачот и извозник, CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е производство на претпријатие од областа на проектирање, развој, производство и трговија на Гел за веѓи. Ако имате проблеми или се разочарани со низок квалитет на производи од други компании ", ве молиме обидете се нашите производи. Нашите производи ќе ви помогнат и вашите клиенти да ги задоволи совршено. Ние ги доставуваме производи на сите на Кина клиенти.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Гел за веѓи. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Гел за веѓи кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Ние го цениме коментари секој клиент за нашата

Гел за веѓи

, Бидејќи тие се важни бази кои ние може да се развие и истражување на нови спецификации постојано. Сите видови на бизнис корпоративни планови се добредојдени да контактирајте не.
  • Гел за веѓи - EBK SERIES
Гел за веѓи
модел - EBK SERIES
Гел за веѓи молив 2мм

Најпродавана стока.
Производ за веѓи,Полнењето од 2 мм ги прави линиите фини,кадифено мазен материјал,анти-се размачка долго време,дон’не се грижи дали линијата исчезнува,дури и ако се поти или врне,сè уште ја одржува убавата линија.
ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.
Линијата од 2 мм ги прави веѓите дебели и обликувани,и маглата-како површината на веѓите ја прави шминката природна и мека.
Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm
  1. Материјал:ABS
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Гел за веѓи молив 1.5 мм Најпродавана стока.Производ за веѓи,многу тенок 1.Полнење од 5 ммЛесно се нанесува,кадифено мазна,не е лесно да се олупи,и нема да се размачка ако не’не треба долго време да ја допрете шминката,ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.1.Тенка линија од 5 мм,нежно прикажете ја формата на веѓите,природна симулирана коса.Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел молив за ајлајнер 1.5 мм Најпродавана стока.Производ за ајлајнер,многу тенок 1.Полнење од 5 мм,лесно се нанесува на внатрешниот и надворешниот молив за очи,мазна како млечна свила,анти-вртоглавица долго време,дури и ако се поти или врне,ајлајнерот сè уште не паѓа.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.1.Врвот на пенкалото од 5 мм ги прави линиите на очите меки,а внатрешниот и надворешниот молив за очи прават очите да светат како ѕвезди.Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел молив за ајлајнер 2мм Најпродавана стока.Производ за ајлајнер,Врв од 2 мм,поприродно црта молив за очи,мазен и кадифеен материјал,лесен за цртање природен и невин ајлајнер,анти-се размачка долго време,дури и ако се поти или врне.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.Молив за очи од 2 мм,приказот на внатрешниот и надворешниот ајлајнер ги прави очите пошармантни.Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван