Гел пенкало за веѓи

Гел пенкало за веѓи | CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD.
Како производител, на снабдувачот и извозникот Гел пенкало за веѓи, Ние би сакале да ја искористам оваа можност да се воведе, надевајќи се дека нашите производи можеби ќе ги задоволат вашите интереси и да започне деловна соработка со вас во блиска future.For состанок постојано менување на барањата на пазарот, ние инсистираме на иновации и брзо ги следат најновите тренд , и се апсорбира во обезбедување на високо квалитетни производи и услуги за нашите clients.Trusting нашите искуства, Ве уверуваме пријатен бизнис искуство со нас, вашите верни бизнис партнер.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Гел пенкало за веѓи, треба да знаете за највисок квалитет на Гел пенкало за веѓи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Со напредна наука и технологија, нашата компанија развива и произведува различни видови на

Гел пенкало за веѓи

. Преку континуирано оптимизација и иновации, ние? Ќе се обидеме нашите најдобри да им понуди на искрена услуга за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
  • Гел пенкало за веѓи - EBK SERIES
Гел пенкало за веѓи
модел - EBK SERIES
Гел за веѓи молив 1.5 мм

Најпродавана стока.
Производ за веѓи,многу тенок 1.Полнење од 5 мм
Лесно се нанесува,кадифено мазна,не е лесно да се олупи,и нема да се размачка ако не’не треба долго време да ја допрете шминката,
ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.
1.Тенка линија од 5 мм,нежно прикажете ја формата на веѓите,природна симулирана коса.
Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm
  1. Материјал:ABS
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Гел молив за ајлајнер 1.5 мм Најпродавана стока.Производ за ајлајнер,многу тенок 1.Полнење од 5 мм,лесно се нанесува на внатрешниот и надворешниот молив за очи,мазна како млечна свила,анти-вртоглавица долго време,дури и ако се поти или врне,ајлајнерот сè уште не паѓа.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.1.Врвот на пенкалото од 5 мм ги прави линиите на очите меки,а внатрешниот и надворешниот молив за очи прават очите да светат како ѕвезди.Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел за веѓи молив 2мм Најпродавана стока.Производ за веѓи,Полнењето од 2 мм ги прави линиите фини,кадифено мазен материјал,анти-се размачка долго време,дон’не се грижи дали линијата исчезнува,дури и ако се поти или врне,сè уште ја одржува убавата линија.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.Линијата од 2 мм ги прави веѓите дебели и обликувани,и маглата-како површината на веѓите ја прави шминката природна и мека.Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел молив за ајлајнер 2мм Најпродавана стока.Производ за ајлајнер,Врв од 2 мм,поприродно црта молив за очи,мазен и кадифеен материјал,лесен за цртање природен и невин ајлајнер,анти-се размачка долго време,дури и ако се поти или врне.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.Молив за очи од 2 мм,приказот на внатрешниот и надворешниот ајлајнер ги прави очите пошармантни.Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван