Гел за ајлајнер

Гел за ајлајнер Производител, добавувач-CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD.
Како производител, на снабдувачот и извозникот Гел за ајлајнер, Ние би сакале да ја искористам оваа можност да се воведе, надевајќи се дека нашите производи можеби ќе ги задоволат вашите интереси и да започне деловна соработка со вас во блиска future.For состанок постојано менување на барањата на пазарот, ние инсистираме на иновации и брзо ги следат најновите тренд , и се апсорбира во обезбедување на високо квалитетни производи и услуги за нашите clients.Trusting нашите искуства, Ве уверуваме пријатен бизнис искуство со нас, вашите верни бизнис партнер.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Гел за ајлајнер по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Гел за ајлајнер.
Нашите познавања на персоналот може да ви помогне во наоѓање на вистинската

Гел за ајлајнер

за вашите потреби и ние имаме репутација за брзо и пријателска услуга што оди погоре и подалеку од нашите клиенти очекувања.
  • Гел за ајлајнер - SP SERIES
Гел за ајлајнер
модел - SP SERIES
Гел молив за ајлајнер 2мм

Најпродавана стока.
Производ за ајлајнер,Врв од 2 мм,поприродно црта молив за очи,мазен и кадифеен материјал,лесен за цртање природен и невин ајлајнер,анти-се размачка долго време,дури и ако се поти или врне.
ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.
Молив за очи од 2 мм,приказот на внатрешниот и надворешниот ајлајнер ги прави очите пошармантни.
Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm
  1. Материјал:ABS
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Гел за веѓи молив 1.5 мм Најпродавана стока.Производ за веѓи,многу тенок 1.Полнење од 5 ммЛесно се нанесува,кадифено мазна,не е лесно да се олупи,и нема да се размачка ако не’не треба долго време да ја допрете шминката,ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.1.Тенка линија од 5 мм,нежно прикажете ја формата на веѓите,природна симулирана коса.Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел молив за ајлајнер 1.5 мм Најпродавана стока.Производ за ајлајнер,многу тенок 1.Полнење од 5 мм,лесно се нанесува на внатрешниот и надворешниот молив за очи,мазна како млечна свила,анти-вртоглавица долго време,дури и ако се поти или врне,ајлајнерот сè уште не паѓа.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.1.Врвот на пенкалото од 5 мм ги прави линиите на очите меки,а внатрешниот и надворешниот молив за очи прават очите да светат како ѕвезди.Димензија: &Ослаш;8.3*L122 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Гел за веѓи молив 2мм Најпродавана стока.Производ за веѓи,Полнењето од 2 мм ги прави линиите фини,кадифено мазен материјал,анти-се размачка долго време,дон’не се грижи дали линијата исчезнува,дури и ако се поти или врне,сè уште ја одржува убавата линија.ТЕ МОЛАМ ЗАБЕЛЕЖИ:За одржување на затегнатоста на воздухот,полнењето не може да се навртува назад.Линијата од 2 мм ги прави веѓите дебели и обликувани,и маглата-како површината на веѓите ја прави шминката природна и мека.Димензија: &Ослаш;8.3*L158 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван