Пенкало за усни | CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е моден производителот, како и извозник на големо, со нашата сопствена фабрика се наоѓа во Taiwan Пенкало за усни. Со кои се промовира нашите производи на Северна и Јужна Америка, Европа, Африка, Средниот Исток, Југоисточна Азија. До сега, имаме поголеми СТОКИ вкупно повеќе од 100 стилови, ако имате било какви условот ве молиме контактирајте не на. Очекувам да се изгради трговски односи со вас.

Пенкало за усни

Pull Lip пенкало Најпродавана стока.усна-производ за сликање,Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.Долго носење за сите,лесно се создава природна форма на усниПовеќе бои за избор Материјал:Хартија Боја на телото:еднобојна. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Најпродавана стока.усна-производ за сликање,себе-паста за истегнување,не-стап материјал за чаша,лесно се создава природна форма на усниПовеќе бои за изборДимензија: &Ослаш;11.8*L118 mm Материјал:ABS(ЦЕВКА)+компјутер(CAP)+ПП(ДНО) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Течен фломастер за усни Популарна стока.Лесно се нанесува на усната,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,разни мат бои,отстранети со топла вода.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Duo end Lip Pen Нова стока.За производи за усни,двојникот-дизајнот на главата може да одговара на совршената боја,разликата во бојата го прави обликот на усните повеќе три-димензионални,долго-термин бакнеж-доказ и долг-трајна шминка,разновидни избори на бои. Димензија: &Ослаш;11.8*L127 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+компјутер(CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Да купувате со висок квалитет Пенкало за уснипо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Пенкало за усни од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
нашите

Пенкало за усни

се широко прифатени од страна на клиентите од целиот свет. Гаранција за нашите клиенти најдобро ниво на услуга нуди можност, точност и квалитет донесе многу пофалби од нашите клиенти и да победи на меѓународните пазари.