Кармин со двоен крај

Кармин со двоен крај Добавувач и производител во Taiwan.
Ние сме водечки производител и извозник на Кармин со двоен крај. Произведени користење на најнова технологија, нашата палета на производи се исклучително траен и сигурен. Достапни во различни големини, ние исто така, обичај-направи овие производи, како на специфични барања на клиентите. кои ги исполнуваат барањата на различни индустрии.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Кармин со двоен крај, треба да знаете за највисок квалитет на Кармин со двоен крај производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Компанијата е основана многу години и е професионално фабричко производство, снабдувач на Кармин со двоен крај Со долгогодишно искуство акумулирано. Имаме извонредни перформанси во индустријата. Производите имаат стабилен квалитет и високо конкурентни цени. Обезбедете најдобри производи и обезбедете ги најдобрите услуги. Имаме најдобри способности за добро управување и иновативниот развој продолжува да воспоставува долгорочни деловни односи со клиенти од целиот свет.
  • Кармин со двоен крај - LG SERIES
Кармин со двоен крај
модел - LG SERIES
Duo end Lip Pen

Нова стока.
За производи за усни,двојникот-дизајнот на главата може да одговара на совршената боја,разликата во бојата го прави обликот на усните повеќе три-димензионални,долго-термин бакнеж-доказ и долг-трајна шминка,разновидни избори на бои.

Димензија: &Ослаш;11.8*L127 mm
  1. Материјал:ПП(ЦЕВКА)+компјутер(CAP)
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Pull Lip пенкало Најпродавана стока.усна-производ за сликање,Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.Долго носење за сите,лесно се создава природна форма на усниПовеќе бои за избор Материјал:Хартија Боја на телото:еднобојна. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Најпродавана стока.усна-производ за сликање,себе-паста за истегнување,не-стап материјал за чаша,лесно се создава природна форма на усниПовеќе бои за изборДимензија: &Ослаш;11.8*L118 mm Материјал:ABS(ЦЕВКА)+компјутер(CAP)+ПП(ДНО) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Течен фломастер за усни Популарна стока.Лесно се нанесува на усната,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,разни мат бои,отстранети со топла вода.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван