Течно пенкало за лагер за усни

Течно пенкало за лагер за усни Производители, добавувачи-CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD.
Ние сме целосно интегрирана Taiwan производител и извозник, добавувачот Течно пенкало за лагер за усни. Имаме високо квалификувани и посветен на работна сила кои ви уверува на за време на испорака на производи со висок квалитет. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Течно пенкало за лагер за усни, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Смирувачки во дизајни, имаме за нашите клиенти висок степен на

Течно пенкало за лагер за усни

производи. Тие доаѓаат во светли комбинации на бои кои ги око фаќање на изглед се направи.
  • Течно пенкало за лагер за усни - LN SERIES
Течно пенкало за лагер за усни
модел - LN SERIES
Течен фломастер за усни

Популарна стока.
Лесно се нанесува на усната,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,разни мат бои,отстранети со топла вода.
Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Pull Lip пенкало Најпродавана стока.усна-производ за сликање,Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.Долго носење за сите,лесно се создава природна форма на усниПовеќе бои за избор Материјал:Хартија Боја на телото:еднобојна. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Најпродавана стока.усна-производ за сликање,себе-паста за истегнување,не-стап материјал за чаша,лесно се создава природна форма на усниПовеќе бои за изборДимензија: &Ослаш;11.8*L118 mm Материјал:ABS(ЦЕВКА)+компјутер(CAP)+ПП(ДНО) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Duo end Lip Pen Нова стока.За производи за усни,двојникот-дизајнот на главата може да одговара на совршената боја,разликата во бојата го прави обликот на усните повеќе три-димензионални,долго-термин бакнеж-доказ и долг-трајна шминка,разновидни избори на бои. Димензија: &Ослаш;11.8*L127 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+компјутер(CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван