Молив за усни

Молив за усни по најдобра цена во Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е на високо-технолошкиот претпријатие професионално ангажирани во производство, снабдување и извозник Молив за усни производи и сродни професија услуги. Имаме години искуство за извоз па само бидете сигурни да прават бизнис со нас, ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не. Ајде да сакаат и да работат напорно за посветла иднина.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Молив за усни по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Молив за усни.
Ако сте заинтересирани во нашите производи, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние сме почестени да добиете барања. Ние сме желни да прават бизнис со вас. Надевам дека ќе може да се најдат на специфичните

Молив за усни

од нашите производи.
  • Молив за усни - LG SERIES
Молив за усни
модел - LG SERIES
Pull Lip пенкало

Најпродавана стока.
усна-производ за сликање,Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.
Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.
Долго носење за сите,лесно се создава природна форма на усни
Повеќе бои за избор
  1. Материјал:Хартија
  2. Боја на телото:еднобојна.
  3. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  4. Топло печат на ЛОГОТО.
  5. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  6. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Најпродавана стока.усна-производ за сликање,себе-паста за истегнување,не-стап материјал за чаша,лесно се создава природна форма на усниПовеќе бои за изборДимензија: &Ослаш;11.8*L118 mm Материјал:ABS(ЦЕВКА)+компјутер(CAP)+ПП(ДНО) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Течен фломастер за усни Популарна стока.Лесно се нанесува на усната,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,разни мат бои,отстранети со топла вода.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Duo end Lip Pen Нова стока.За производи за усни,двојникот-дизајнот на главата може да одговара на совршената боја,разликата во бојата го прави обликот на усните повеќе три-димензионални,долго-термин бакнеж-доказ и долг-трајна шминка,разновидни избори на бои. Димензија: &Ослаш;11.8*L127 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+компјутер(CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван