Пенкало за веѓи Производители. Купете висок квалитет Пенкало за веѓи од Taiwan.
Како професионален производство, снабдување и извоз Пенкало за веѓи in Taiwan. Со инженер персонал повеќе од 20. Силна R & D способност, напредни производствени линии, совршено П / А систем за контрола и строги суровина купување контрола им овозможат на нашите производи да се задоволат трговија стандард и ниво на квалитет на клиентите и испорака датум. Нашата политика за квалитет е квалитет прво, нудат висок квалитет и висока сигурност производи на нашите клиенти и не прават никакви проблеми за нашите клиенти. Ве молиме контактирајте не сега.

Пенкало за веѓи

Пенкало за веѓи Duo end(Пенкало за веѓи+Течно пенкало за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,4 совети за обликување на веѓите,течната веѓа прави природна коса.Различни избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиДимензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Двојно пенкало за шминка за веѓи(Пенкало за веѓи+Пудра за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на моливот за очи и на веѓите,Пенкало со двојна завршница за веѓиРазлични избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиРазлични совети може да се користат за различни типови на веѓи,пудра за веѓи&даш;уникатна формула е лесно да се примени за да се создаде повеќе природни и три-димензионални веѓи.Моливот за веѓи природно ја опишува нежната форма на веѓите,а пудрата за веѓи ја прави формата на веѓите повеќе три-димензионални.Димензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Повлечете молив за веѓи Класична стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.Долго носење за сите Материјал:Хартија капа+Боја на телото:Прилагодување. Боја на мастило:Црното,Браун или бои за прилагодување. Топло печат на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Молив за веѓи Најпродавана стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Достапни се 5 форми за автоматско извлекување моливНаправете ја природната веѓа лесноРазлични избори на боиДимензија: &Ослаш;9.5*L148 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
За да ги пронајдете и купувате најдобрите Пенкало за веѓи, треба да знаете за највисок квалитет на производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Потпирајќи се на супер квалитет

Пенкало за веѓи

и совршен по услуга-продажбата, нашата компанија има репутација исклучително во иста линија. И срдечно го поздравува нови и стари клиенти од целиот свет да се изгради соработка со нас.