Прашок за молив за веѓи

Прашок за молив за веѓи по најдобра цена во Taiwan.
Ние сме реномирани и повеќе од 40 години успешни Taiwan производител, снабдувач и извозник во Прашок за молив за веѓи. Нашата фабрика е опремена со комплетна опрема за серија процедури за производство, може да обезбеди прекумерна контрола во квалитетот. Без разлика дали барате квалитетен квалитет, или целосно прилагоден за да ги задоволите посебните барања, секогаш сме тука за да ги понудиме висококвалитетните производи со најдобра услуга. Добредојдовте да ја посетите нашата веб-страница за да добиете повеќе информации за нашите производи и да го забрзаме нашето меѓусебно разбирање.
Најдете и купете Прашок за молив за веѓи по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Прашок за молив за веѓи во Taiwan.
Нашите главни

Прашок за молив за веѓи

е многу популарна во светот. Обид на услугата целите на договор почитуваат и доверба, ние искрено добредојде деловни луѓе и пријатели дома и во странство за да се воспостави долгорочна и понудената соработка односи.
  • Прашок за молив за веѓи - R+CPW SERIES
Прашок за молив за веѓи
модел - R+CPW SERIES
Двојно пенкало за шминка за веѓи(Пенкало за веѓи+Пудра за веѓи)

Популарна стока.
Лесно се нанесува на моливот за очи и на веѓите,Пенкало со двојна завршница за веѓи
Различни избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓи
Различни совети може да се користат за различни типови на веѓи,пудра за веѓи&даш;уникатна формула е лесно да се примени за да се создаде повеќе природни и три-димензионални веѓи.
Моливот за веѓи природно ја опишува нежната форма на веѓите,а пудрата за веѓи ја прави формата на веѓите повеќе три-димензионални.
Димензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за веѓи Duo end(Пенкало за веѓи+Течно пенкало за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,4 совети за обликување на веѓите,течната веѓа прави природна коса.Различни избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиДимензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Повлечете молив за веѓи Класична стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.Долго носење за сите Материјал:Хартија капа+Боја на телото:Прилагодување. Боја на мастило:Црното,Браун или бои за прилагодување. Топло печат на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Молив за веѓи Најпродавана стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Достапни се 5 форми за автоматско извлекување моливНаправете ја природната веѓа лесноРазлични избори на боиДимензија: &Ослаш;9.5*L148 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван