Пенкало со ролери за веѓи

Пенкало со ролери за веѓи Производители, добавувачи-CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. со богати искуства на производителот снабдувач и извозник на Пенкало со ролери за веѓи фабрика во Taiwan, Во целиот свет клиенти, ние искрено добредојде повеќе глобални партнери да соработуваат за да формира нова бизнис. ние ги преземаме се заврши во рок од ветената временска рамка и нашите услуги се достапни на многу конкурентни цени. Повеќе модели на нашите производи, ве молиме контактирајте не сега!
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Пенкало со ролери за веѓи по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Пенкало со ролери за веѓи.
Веруваме дека ова е најдобриот начин да се задржи сите нас движи напред да се соочи со

Пенкало со ролери за веѓи

светот на денес и во иднина бизнис! Ако имате било какви прашања, Ве молиме јавете ни се или пратете e-mail. Ние ќе биде многу драго да слушне од тебе и да одговорите на вас, па.
  • Пенкало со ролери за веѓи - EBK SERIES
Пенкало со ролери за веѓи
модел - EBK SERIES
Молив за веѓи

Најпродавана стока.
Лесно се нанесува на веѓата, .Достапни се 5 форми за автоматско извлекување молив
Направете ја природната веѓа лесно
Различни избори на бои
Димензија: &Ослаш;9.5*L148 mm
  1. Материјал:ABS
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за веѓи Duo end(Пенкало за веѓи+Течно пенкало за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,4 совети за обликување на веѓите,течната веѓа прави природна коса.Различни избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиДимензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Двојно пенкало за шминка за веѓи(Пенкало за веѓи+Пудра за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на моливот за очи и на веѓите,Пенкало со двојна завршница за веѓиРазлични избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиРазлични совети може да се користат за различни типови на веѓи,пудра за веѓи&даш;уникатна формула е лесно да се примени за да се создаде повеќе природни и три-димензионални веѓи.Моливот за веѓи природно ја опишува нежната форма на веѓите,а пудрата за веѓи ја прави формата на веѓите повеќе три-димензионални.Димензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Повлечете молив за веѓи Класична стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.Долго носење за сите Материјал:Хартија капа+Боја на телото:Прилагодување. Боја на мастило:Црното,Браун или бои за прилагодување. Топло печат на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван