Маркер за веѓи

Маркер за веѓи Производители, добавувачи во Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. беше основана за производство, снабдување различни Маркер за веѓи. Добро обучени и искусни инженери се посветени на прецизност и работа на оптимизација за да се обезбеди сите производи се доставуваат во висок квалитет по конкурентни цени. Ние сме убедени дека ние сме во состојба да ги задоволат вашите барања строго со краток увод време, стабилен квалитет и, исто така, високо конкурентна цена. Ако има нешто што би сакале да дознаете повеќе за нашите производи, контактирајте не денес!
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маркер за веѓи, треба да знаете за највисок квалитет на Маркер за веѓи производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Ние сме pround дека нашата

Маркер за веѓи

се користат во целиот свет во широк спектар на престижни објекти и events.Their домот apprearance е додадете на вашата прекрасна активност. Ве молиме слободно контактирајте со нас за подетални информации.
  • Маркер за веѓи - R+TDR/ELP SERIES
Маркер за веѓи
модел - R+TDR/ELP SERIES
Пенкало за веѓи Duo end(Пенкало за веѓи+Течно пенкало за веѓи)

Популарна стока.
Лесно се нанесува на веѓата,4 совети за обликување на веѓите,течната веѓа прави природна коса.
Различни избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓи
Димензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Двојно пенкало за шминка за веѓи(Пенкало за веѓи+Пудра за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на моливот за очи и на веѓите,Пенкало со двојна завршница за веѓиРазлични избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиРазлични совети може да се користат за различни типови на веѓи,пудра за веѓи&даш;уникатна формула е лесно да се примени за да се создаде повеќе природни и три-димензионални веѓи.Моливот за веѓи природно ја опишува нежната форма на веѓите,а пудрата за веѓи ја прави формата на веѓите повеќе три-димензионални.Димензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Повлечете молив за веѓи Класична стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.Природни перформанси.Цврста формула за мазно цртање без лупење.Долго носење за сите Материјал:Хартија капа+Боја на телото:Прилагодување. Боја на мастило:Црното,Браун или бои за прилагодување. Топло печат на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Молив за веѓи Најпродавана стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Достапни се 5 форми за автоматско извлекување моливНаправете ја природната веѓа лесноРазлични избори на боиДимензија: &Ослаш;9.5*L148 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван