Повлечете молив за веѓи

Повлечете молив за веѓи | CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD.
Ние сме една од реномирани имиња кои се вклучени во производство и извоз на широк спектар на Повлечете молив за веѓи. Ние сопствената група на искусни и талентирани дизајнери кои го направија нашите производи кои се добро прифатени од страна на нашите клиенти. Посветени за да се постигне 100% задоволството на клиентите, ние одвојте екстремни грижа за да се обезбеди доследна пред и по продажбата на услуги на повеќето разумна цена.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Повлечете молив за веѓи. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Повлечете молив за веѓи кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Ние сме гигант снабдувач на

Повлечете молив за веѓи

. Ние сме во потрага за партнер кој може да работи оние бизнис со нас. Сите нашите цени се многу конкурентни. Ако сте заинтересирани, ве молиме контактирајте не.
  • Повлечете молив за веѓи - R SERIES
Повлечете молив за веѓи
модел - R SERIES
Повлечете молив за веѓи

Класична стока.
Лесно се нанесува на веѓата, .Жица-дизајнираниот цртеж може да го изостави чинот на острење.
Природни перформанси.
Цврста формула за мазно цртање без лупење.
Долго носење за сите
  1. Материјал:Хартија
  2. капа+Боја на телото:Прилагодување.
  3. Боја на мастило:Црното,Браун или бои за прилагодување.
  4. Топло печат на ЛОГОТО.
  5. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  6. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за веѓи Duo end(Пенкало за веѓи+Течно пенкало за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,4 совети за обликување на веѓите,течната веѓа прави природна коса.Различни избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиДимензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Двојно пенкало за шминка за веѓи(Пенкало за веѓи+Пудра за веѓи) Популарна стока.Лесно се нанесува на моливот за очи и на веѓите,Пенкало со двојна завршница за веѓиРазлични избори на бои,Различни совети се достапни за типот на резервоарот,како што е Slated врв,Врв Trident и врв Duo,Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиРазлични совети може да се користат за различни типови на веѓи,пудра за веѓи&даш;уникатна формула е лесно да се примени за да се создаде повеќе природни и три-димензионални веѓи.Моливот за веѓи природно ја опишува нежната форма на веѓите,а пудрата за веѓи ја прави формата на веѓите повеќе три-димензионални.Димензија: &Ослаш;9.5*L149 mm/ &Ослаш;9.5*L157 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Молив за веѓи Најпродавана стока.Лесно се нанесува на веѓата, .Достапни се 5 форми за автоматско извлекување моливНаправете ја природната веѓа лесноРазлични избори на боиДимензија: &Ослаш;9.5*L148 mm Материјал:ABS капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван