Четка Совет за ајлајнер пенкало

Висок квалитет и најдобра цена Четка Совет за ајлајнер пенкало во Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е еден од познати имиња кои се вклучени во Taiwan производителот, снабдувачот и извозник на широк спектар на Четка Совет за ајлајнер пенкало кои се sturdily изградени и ценети за нивната преносливост. Со цел да се обезбеди квалитетот на нашата палета, ние производство оваа искористување на висок степен на материјал, којшто го набави од уверение продавачи. Ние обезбеди овие производи со различни градации во големина и спецификации индивидуализира според потреби и потреби на клиентите. Нашата палета е во високата побарувачка од страна на нашите клиенти се шири низ меѓународниот пазар и може да се искористи во водечка индустрија на цени. Ако сте заинтересирани во сите стилови на нашите производи, ве молиме да се чувствуваат слободни да контактирајте не.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Четка Совет за ајлајнер пенкало. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Четка Совет за ајлајнер пенкало кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Странство, креаторите се гледа во

Четка Совет за ајлајнер пенкало

. Производители се адаптација изданија на адресата барања во енергијата, складирање, поврзување, приватноста и надворешна заштита.
  • Четка Совет за ајлајнер пенкало - Color SERIES
Четка Совет за ајлајнер пенкало
модел - Color SERIES
Шарена четка со врв за молив за очи

Нова стока.
Лесно се нанесува на окото,железни кутии за топчиња мастилото мазни и униформни сјајни бои,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,супер тенок врв на четката работи со тенки линии,отстранети со топла вода.
Боја четка врв ајлајнер~задебелена игра со бои,природни линии,слободно да го нацртате иновативниот молив за очи.
Димензија: &Ослаш;8.8*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Шарено фломастер за очи Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазни,сјајни или мат бои, ,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Боја Фелти врв за очи~Прилагодете ја дебелината на линијата како што сакате,храбро играјте со неограничениот ајлајнер во боја.Димензија: &Ослаш;9.5*L127 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Врв од четка за ајлајнер пенкало Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,супер тенок врв на четката работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Ајлајнер со врв на четка~фини и мазни линии,лежерно исцртајте го заводливиот молив за очи.Димензија: &Ослаш;8.8*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со фломастер Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Почувствуван врв за очи~Бесплатно играње со мазни линии,очите откриваат зрелост и невиност.Димензија: &Ослаш;9.5*L127 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван