Пенкало за ајлајнер со филц со врв

Информации за Пенкало за ајлајнер со филц со врв Производител, добавувач од Taiwan.
Ние сме искусни Taiwan Пенкало за ајлајнер со филц со врв производителот, снабдувачот, извозникот и фабриката. Нашите производи набавени и се извезуваат во целиот свет се потпираат на нашата професионална талент и добро искуство. Ние сила за производство на производи за да одговараат на точната барање на нашите клиенти кои се движат од мали бизниси до големи производствени погони. Прилагодено дизајни и OEM / ODM услуги се срдечно добредојдени.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Пенкало за ајлајнер со филц со врв по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Пенкало за ајлајнер со филц со врв.
Ние сме многу сигурни дека имаме можност да ги произведуваме и снабдуваме најдобрите производи Пенкало за ајлајнер со филц со врв и цените се многу конкурентни. Ако вашата долгорочна набавка ќе ви помогне да го освоите пазарот, дефинитивно ќе бидете задоволни со нашите производи и услуги.
  • Пенкало за ајлајнер со филц со врв - Color SERIES
Пенкало за ајлајнер со филц со врв
модел - Color SERIES
Шарено фломастер за очи

Нова стока.
Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазни,сјајни или мат бои, ,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.
Боја Фелти врв за очи~Прилагодете ја дебелината на линијата како што сакате,храбро играјте со неограничениот ајлајнер во боја.
Димензија: &Ослаш;9.5*L127 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Шарена четка со врв за молив за очи Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни кутии за топчиња мастилото мазни и униформни сјајни бои,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,супер тенок врв на четката работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Боја четка врв ајлајнер~задебелена игра со бои,природни линии,слободно да го нацртате иновативниот молив за очи.Димензија: &Ослаш;8.8*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Врв од четка за ајлајнер пенкало Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,супер тенок врв на четката работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Ајлајнер со врв на четка~фини и мазни линии,лежерно исцртајте го заводливиот молив за очи.Димензија: &Ослаш;8.8*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со фломастер Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Почувствуван врв за очи~Бесплатно играње со мазни линии,очите откриваат зрелост и невиност.Димензија: &Ослаш;9.5*L127 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван