Совет за очи со четка

Совет за очи со четка Производители, добавувачи во Taiwan.
Ние сме водечки производител и извозник на Совет за очи со четка. Произведени користење на најнова технологија, нашата палета на производи се исклучително траен и сигурен. Достапни во различни големини, ние исто така, обичај-направи овие производи, како на специфични барања на клиентите. кои ги исполнуваат барањата на различни индустрии.
Да купувате со висок квалитет Совет за очи со четкапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Совет за очи со четка од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Како резултат на нашите високо квалитетни

Совет за очи со четка

и извонредни услуги на клиентите, имаме стекнато глобалната продажба мрежа, сите наши производи се во согласност со меѓународните стандарди за квалитет и се многу ценети во различни пазари низ целиот свет.
  • Совет за очи со четка - CD SERIES
Совет за очи со четка
модел - CD SERIES
Врв од четка за ајлајнер пенкало

Нова стока.
Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,супер тенок врв на четката работи со тенки линии,отстранети со топла вода.
Ајлајнер со врв на четка~фини и мазни линии,лежерно исцртајте го заводливиот молив за очи.
Димензија: &Ослаш;8.8*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Шарена четка со врв за молив за очи Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни кутии за топчиња мастилото мазни и униформни сјајни бои,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,супер тенок врв на четката работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Боја четка врв ајлајнер~задебелена игра со бои,природни линии,слободно да го нацртате иновативниот молив за очи.Димензија: &Ослаш;8.8*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Шарено фломастер за очи Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазни,сјајни или мат бои, ,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Боја Фелти врв за очи~Прилагодете ја дебелината на линијата како што сакате,храбро играјте со неограничениот ајлајнер во боја.Димензија: &Ослаш;9.5*L127 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со фломастер Нова стока.Лесно се нанесува на окото,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Почувствуван врв за очи~Бесплатно играње со мазни линии,очите откриваат зрелост и невиност.Димензија: &Ослаш;9.5*L127 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван