Молив за веѓи 3 во 1

Висок квалитет Молив за веѓи 3 во 1 Добавувач, производител од Taiwan.
Ние сме експерт Молив за веѓи 3 во 1 производителот, набавувачот и извозник, фабрика во Taiwan. Ние нудиме на нашите клиенти со широк спектар на производи кои се совпаѓаат со строги барања за квалитет на меѓународниот пазар кој заработил нашата компанија во различни углед на квалитет ориентиран извозникот. Ве молиме контактирајте не ако сте слободни.
Да купувате со висок квалитет Молив за веѓи 3 во 1по најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Молив за веѓи 3 во 1 од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Ние сме добро познати за да биде технологија базирана компанија во индустријата за производство на голем избор на

Молив за веѓи 3 во 1

, Имаме освоено пофалби од потрошувачите, ако имате било истрага или дополнителни прашања ве молиме контактирајте со нас без двоумење.
  • Молив за веѓи 3 во 1 - R+TDR+CBW SERIES
Молив за веѓи 3 во 1
модел - R+TDR+CBW SERIES
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Течно пенкало за веѓи)

Нова стока.
Производ за сенки за очи,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за примена
погоден за домашна и професионална употреба
Молив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорни
Прашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓи
Течна веѓа&даш;3 совети за создавање на природна коса
Trident врв пенкало лесно да се создаде природна имитација на веѓите,пудра за веѓи ги прави веѓите повеќе три-димензионални и модерни,молив за веѓи е како мат површина за зголемување на дебелината
Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm
  1. Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP)
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Четка) Нова стока.3 ВО 1 Пенкало-Модерен стилПренослив и лесен,лесно да се применипогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиЧетка&даш;Тенка форма и мек допирМоливот и четката за веѓи лесно можат да исцртаат замаглени веѓи,а моливот за веѓи може да ја направи формата на веѓите повеќе три-димензионални.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Течно пенкало за ајлајнер) Нова стока.Производ за сенки за очи,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиТечно пенкало за ајлајнер&даш;создадете природен молив за очи.Моливот за веѓи црта природни и обликувани веѓи,нежно четкајте ја пудрата за веѓите за да ги направите веѓите повеќе три-димензионални,а екстремно еластичниот врв носи природни и мазни линии за светло и привлечно да ги оцртуваат очите.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за усни+Крем за усни+Пенкало за лагер за усни) Нова стока.Производ за сенки за усни,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродна боја на уснитеТечно пенкало за ајлајнер&даш;создадете секси усна.Врвот со одлична еластичност лесно може да го опише атрактивниот облик на усните.Основата за сјај за усни што не ја отстранува шминката може да создаде мат боја на усните.Карминот кој е како вода и млеко може да направи усните да изгледаат повеќе.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Duo end Сенки за веѓи во прав Нова стока.Тоа е производ за боење на сенки за очи.Двојникот-завршната боја го прави светла и движечка во текот на денот.Мекиот памук ја прави бојата поусогласена,и долго време не ја симнува шминката.Може да се одржува без разлика на потење или дожд.Димензија: &Ослаш;11.8*L127 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+компјутер(CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван