Сенка за очи со двоен крај

Сенка за очи со двоен крај Производители, добавувачи во Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. беше основана за производство, снабдување различни Сенка за очи со двоен крај. Добро обучени и искусни инженери се посветени на прецизност и работа на оптимизација за да се обезбеди сите производи се доставуваат во висок квалитет по конкурентни цени. Ние сме убедени дека ние сме во состојба да ги задоволат вашите барања строго со краток увод време, стабилен квалитет и, исто така, високо конкурентна цена. Ако има нешто што би сакале да дознаете повеќе за нашите производи, контактирајте не денес!
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Сенка за очи со двоен крај. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Сенка за очи со двоен крај кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Добар квалитет, конкурентна цена

Сенка за очи со двоен крај

. Како што е совршен извозници и производители, ние секогаш се задржи нашата квалитет според светските потребниот стандард. брза испорака во рамките на утврдени време на испорака.
  • Сенка за очи со двоен крај -  SERIES
Сенка за очи со двоен крај
модел - SERIES
Duo end Сенки за веѓи во прав

Нова стока.
Тоа е производ за боење на сенки за очи.Двојникот-завршната боја го прави светла и движечка во текот на денот.Мекиот памук ја прави бојата поусогласена,и долго време не ја симнува шминката.Може да се одржува без разлика на потење или дожд.
Димензија: &Ослаш;11.8*L127 mm
  1. Материјал:ПП(ЦЕВКА)+компјутер(CAP)
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Течно пенкало за веѓи) Нова стока.Производ за сенки за очи,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиТечна веѓа&даш;3 совети за создавање на природна косаTrident врв пенкало лесно да се создаде природна имитација на веѓите,пудра за веѓи ги прави веѓите повеќе три-димензионални и модерни,молив за веѓи е како мат површина за зголемување на дебелинатаДимензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Четка) Нова стока.3 ВО 1 Пенкало-Модерен стилПренослив и лесен,лесно да се применипогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиЧетка&даш;Тенка форма и мек допирМоливот и четката за веѓи лесно можат да исцртаат замаглени веѓи,а моливот за веѓи може да ја направи формата на веѓите повеќе три-димензионални.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за веѓи+Пудра за веѓи+Течно пенкало за ајлајнер) Нова стока.Производ за сенки за очи,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродни веѓиТечно пенкало за ајлајнер&даш;создадете природен молив за очи.Моливот за веѓи црта природни и обликувани веѓи,нежно четкајте ја пудрата за веѓите за да ги направите веѓите повеќе три-димензионални,а екстремно еластичниот врв носи природни и мазни линии за светло и привлечно да ги оцртуваат очите.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за шминка 3 во 1(Молив за усни+Крем за усни+Пенкало за лагер за усни) Нова стока.Производ за сенки за усни,3 ВО 1 Пенкало-Моден стил и лесен за применапогоден за домашна и професионална употребаМолив-Мека формула лесна за нанесување,Богата боја,Вода-отпорниПрашок&даш;Уникатна формула лесна за нанесување поприродна боја на уснитеТечно пенкало за ајлајнер&даш;создадете секси усна.Врвот со одлична еластичност лесно може да го опише атрактивниот облик на усните.Основата за сјај за усни што не ја отстранува шминката може да создаде мат боја на усните.Карминот кој е како вода и млеко може да направи усните да изгледаат повеќе.Димензија: &Ослаш;10.5*L168 mm Материјал:ПП(ЦЕВКА)+ABS(СОВЕТ СО МОЛИВ ЗА ВЕЃИ+CAP) капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван