Пенкало за ајлајнер

Пенкало за ајлајнер Добавувач и производител во Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е специјализирана производител во Taiwan. Ние прилично сигурен дека високата класа опрема, одлична технологија за управување и богато искуство во оваа линија ќе ни помогне да се гарантира да обезбеди врвен квалитет Пенкало за ајлајнер, На тој начин можат да ги задоволи променливите потреби на потрошувачите ефективно.
Да купувате со висок квалитет Пенкало за ајлајнерпо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Пенкало за ајлајнер од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Нашата мисија е да се здобијат со одржлива конкурентна предност преку обезбедување на нашите клиенти со највисок квалитет

Пенкало за ајлајнер

. Ние навистина се надеваме да го прошириме бизнисот во соработка со поединци и компании од целиот свет.
  • Пенкало за ајлајнер - CD/ELP SERIES
Пенкало за ајлајнер
модел - CD/ELP SERIES
Пенкало за очи со течен врв F

Популарна стока.
Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.
Совет F~погоден за создавање ретро мачки ајлајнер во 80-тите,ретро и мрзливи,со силен шарм и носталгичен стил во очите.
Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за очи со течен врв L Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.Совет L~Фината врвка со одлична еластичност може непречено да го оцртува ајлајнерот,а природно малку подигнатите врвови на очите ја прават насмевката пошармантна.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со течен N врв Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.N совет~влез-модел на ниво за почетници,лесно да се опише природниот молив за очи,дебелината на линијата може слободно да се прилагоди според расположението,правејќи ги очите подлабоки и поенергични.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со течен V врв Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.V совет~исклучително тенок врв,лесно се црта ултра-тенки линии,се чини дека ајлајнерот е невидлив,полн со сонлив и маѓепсан OL стил.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван