Течни лагер пенкало

Течни лагер пенкало Производители. Купете висок квалитет Течни лагер пенкало од Taiwan.
Ние нудиме редовни Течни лагер пенкало достапни во различни големини. Ние ги произведуваме овие производи користејќи врвни и најквалитетни материјали базирани на најнова технологија во согласност со стандардите и нормите за квалитет. Овие производи клиентите можат да искористат од нас по прифатливи цени.
Најдете и купете Течни лагер пенкало по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Течни лагер пенкало во Taiwan.
Лепење на нашиот бизнис принцип на "искреност, квалитет, иновација и клиент приоритет, и почитување нашата развојна стратегија - извршуваат совршеност во корпоративниот развој, производство, услуги и бренд единица", ние обезбеди клиенти најдобри

Течни лагер пенкало

од сите делови на светот.
  • Течни лагер пенкало - CD/ELP SERIES
Течни лагер пенкало
модел - CD/ELP SERIES
Пенкало за очи со течен V врв

Популарна стока.
Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.
V совет~исклучително тенок врв,лесно се црта ултра-тенки линии,се чини дека ајлајнерот е невидлив,полн со сонлив и маѓепсан OL стил.
Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за очи со течен врв L Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.Совет L~Фината врвка со одлична еластичност може непречено да го оцртува ајлајнерот,а природно малку подигнатите врвови на очите ја прават насмевката пошармантна.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со течен N врв Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.N совет~влез-модел на ниво за почетници,лесно да се опише природниот молив за очи,дебелината на линијата може слободно да се прилагоди според расположението,правејќи ги очите подлабоки и поенергични.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со течен врв F Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.Совет F~погоден за создавање ретро мачки ајлајнер во 80-тите,ретро и мрзливи,со силен шарм и носталгичен стил во очите.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван