Маркер за ајлајнер

Висок квалитет Маркер за ајлајнер Добавувач, производител од Taiwan.
Овие години, CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. производство и извоз на видови на Маркер за ајлајнер се зголемува и вкупниот промет на увоз и извоз се зголемува постојано, секоја година. Производите добиваат добар фидбек, бидејќи на висок квалитет и добро по-продажба на услуги. Исто така, квалитетот е стабилна и цената е разумна.
За да го пронајдете и купувате најдоброто Маркер за ајлајнер, треба да знаете за највисок квалитет на Маркер за ајлајнер производител, снабдувач, веледрогерија, дистрибутер, OEM и ODM од фабрика во Taiwan.
Одличен производ? Задоволството на клиентите со одлични услуги на клиентите, тоа е она што го даде, се очекува и да добијат, преку обезбедување на висок квалитет

Маркер за ајлајнер

и партнери од целиот свет.
  • Маркер за ајлајнер - CD/ELP SERIES
Маркер за ајлајнер
модел - CD/ELP SERIES
Пенкало за очи со течен N врв

Популарна стока.
Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.
N совет~влез-модел на ниво за почетници,лесно да се опише природниот молив за очи,дебелината на линијата може слободно да се прилагоди според расположението,правејќи ги очите подлабоки и поенергични.
Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за очи со течен врв L Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.Совет L~Фината врвка со одлична еластичност може непречено да го оцртува ајлајнерот,а природно малку подигнатите врвови на очите ја прават насмевката пошармантна.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со течен V врв Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.V совет~исклучително тенок врв,лесно се црта ултра-тенки линии,се чини дека ајлајнерот е невидлив,полн со сонлив и маѓепсан OL стил.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за очи со течен врв F Популарна стока.Лесно се нанесува на окото,фино грло за пенкало увезено од Јапонија,долготрајно,водоотпорен и анти-размачкајте цел ден,отстранети со топла вода.Совет F~погоден за создавање ретро мачки ајлајнер во 80-тите,ретро и мрзливи,со силен шарм и носталгичен стил во очите.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван