Течно пенкало за веѓи Fine Sketch

Течно пенкало за веѓи Fine Sketch Производители. Купете висок квалитет Течно пенкало за веѓи Fine Sketch од Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. in Taiwan, Е сеопфатна надворешна трговија компанија производство Течно пенкало за веѓи Fine Sketch. Со одличен квалитет и целосно конкурентна цена, нашите производи уживаат висок углед меѓу нашите деловни партнери и клиенти. Со години, добивме и продажба на пазарите.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Течно пенкало за веѓи Fine Sketch по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Течно пенкало за веѓи Fine Sketch.
Компанијата е основана многу години и е професионално фабричко производство, снабдувач на Течно пенкало за веѓи Fine Sketch Со долгогодишно искуство акумулирано. Имаме извонредни перформанси во индустријата. Производите имаат стабилен квалитет и високо конкурентни цени. Обезбедете најдобри производи и обезбедете ги најдобрите услуги. Имаме најдобри способности за добро управување и иновативниот развој продолжува да воспоставува долгорочни деловни односи со клиенти од целиот свет.
  • Течно пенкало за веѓи Fine Sketch - TDR/ELP SERIES
Течно пенкало за веѓи Fine Sketch
модел - TDR/ELP SERIES
Течно пенкало за веѓи со врв Trident

Популарна стока.
Лесно се нанесува на веѓата,Уникатниот врв од филц може да создаде природен изглед на веѓите
Останете на веѓите кога пливате или се потите
Супер водоотпорен,размачка-доказ
Долготрајно,ефект на тетоважа,Ве молиме користете средство за отстранување шминка за да го отстраните
Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за веѓи Liquid Duo врв Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Врвот Duo може да создаде природен изглед на веѓитеОстанете на веѓите кога пливате или се потитеСупер водоотпорен,размачка-доказДолготрајно,ефект на тетоважа,Ве молиме користете средство за отстранување шминка за да го отстранитеЕкстра тенко пенкало со дијаметар 8ммДимензија: &Ослаш;7*L118 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Врв со течна четка за веѓи Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за веѓи со течен кос врв Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Косиот врв од филц може да создаде природен изглед на веѓите,Останете на веѓите кога пливате или се потите,Супер водоотпорен,размачка-доказ,Долготрајно,мора да користите средство за отстранување шминка за да го извадитеДимензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван