Пенкало за веѓи со фина скица

Висок квалитет Пенкало за веѓи со фина скица Добавувач, производител од Taiwan.
Ние често ги подобриме нашите производи, како што секој технологија промени во брзо развивање на индустријата. Ние се обидуваме секој начини да бидете сигурни дека нашиот производ на Пенкало за веѓи со фина скица ќе ги задоволи барањата на нашите клиенти. ние сме среќни да понуди подетални информации на повеќе модели за вашата препорака. Ве молиме контактирајте не сега.
Најдете онлајн детали за компанијата што продава Пенкало за веѓи со фина скица. Добијте информации за добавувачите, производителите, OEM, ODM, фабриката, трговците на Пенкало за веѓи со фина скица кои нудат најдобра цена во Taiwan.
Со растот на продажбата во странство. Ние ќе се трудиме да се посвети на нашите

Пенкало за веѓи со фина скица

со одличен квалитет и конкурентна цена на повеќе корисници overseas.For дополнителни информации, слободно контактирајте со нас.
  • Пенкало за веѓи со фина скица - TDR/ELP SERIES
Пенкало за веѓи со фина скица
модел - TDR/ELP SERIES
Пенкало за веѓи Liquid Duo врв

Популарна стока.
Лесно се нанесува на веѓата,Врвот Duo може да создаде природен изглед на веѓите
Останете на веѓите кога пливате или се потите
Супер водоотпорен,размачка-доказ
Долготрајно,ефект на тетоважа,Ве молиме користете средство за отстранување шминка за да го отстраните
Екстра тенко пенкало со дијаметар 8мм
Димензија: &Ослаш;7*L118 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Течно пенкало за веѓи со врв Trident Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Уникатниот врв од филц може да создаде природен изглед на веѓитеОстанете на веѓите кога пливате или се потитеСупер водоотпорен,размачка-доказДолготрајно,ефект на тетоважа,Ве молиме користете средство за отстранување шминка за да го отстранитеДимензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Врв со течна четка за веѓи Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за веѓи со течен кос врв Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Косиот врв од филц може да создаде природен изглед на веѓите,Останете на веѓите кога пливате или се потите,Супер водоотпорен,размачка-доказ,Долготрајно,мора да користите средство за отстранување шминка за да го извадитеДимензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван