Пенкало за веѓи со врв на четка

Висок квалитет и најдобра цена Пенкало за веѓи со врв на четка во Taiwan.
Ние производство, снабдување и извоз Пенкало за веѓи со врв на четка кој е произведен со најдобар квалитет на материјалот и се нудат како по клиент спецификации во Taiwan. Нашите производи се прилагоди според специфичните барања на клиенти во различни дебелини, должини и големини. Опремени со high-end објекти и тим од високо квалификувани и искуство професионална CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. thrives за реализација на најдобрите на квалитет на повеќето пристапна цена.
Да купувате со висок квалитет Пенкало за веѓи со врв на четкапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Пенкало за веѓи со врв на четка од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Имаме сопствен моќен таленти кои може да бидете сигурни да испорака на време со добар квалитет и прифатлива цена.

Пенкало за веѓи со врв на четка

има положено строга проверка и може да се пофали здрава пазарна репутација.
  • Пенкало за веѓи со врв на четка - TMR/ELP SERIES
Пенкало за веѓи со врв на четка
модел - TMR/ELP SERIES
Врв со течна четка за веѓи

Популарна стока.
Лесно се нанесува на веѓата,железни топчиња кутии мастилото мазна и униформа боја,долготраен и анти-размачкајте цел ден,тенок врв работи со тенки линии,отстранети со топла вода.
Димензија: &Ослаш;10.5*L124 mm
  1. Материјал:ПП
  2. капа+Боја на телото:еднобојна инјекција.
  3. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome.
  4. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои.
  5. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО.
  6. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена.
  7. Потекло:Тајван
Enquiry Now
производи Листа
Пенкало за веѓи Liquid Duo врв Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Врвот Duo може да создаде природен изглед на веѓитеОстанете на веѓите кога пливате или се потитеСупер водоотпорен,размачка-доказДолготрајно,ефект на тетоважа,Ве молиме користете средство за отстранување шминка за да го отстранитеЕкстра тенко пенкало со дијаметар 8ммДимензија: &Ослаш;7*L118 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Течно пенкало за веѓи со врв Trident Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Уникатниот врв од филц може да создаде природен изглед на веѓитеОстанете на веѓите кога пливате или се потитеСупер водоотпорен,размачка-доказДолготрајно,ефект на тетоважа,Ве молиме користете средство за отстранување шминка за да го отстранитеДимензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Па квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван
Пенкало за веѓи со течен кос врв Популарна стока.Лесно се нанесува на веѓата,Косиот врв од филц може да создаде природен изглед на веѓите,Останете на веѓите кога пливате или се потите,Супер водоотпорен,размачка-доказ,Долготрајно,мора да користите средство за отстранување шминка за да го извадитеДимензија: &Ослаш;10.5*L124 mm Материјал:ПП капа+Боја на телото:еднобојна инјекција. капа+Телото може да биде мат завршено или Chtome. Боја на мастило:Црното,Кафеави или сопствени бои. Топло печат или екран на вештината на ЛОГОТО. Добро квалитет,по потврдување на PPS 45 дена. Потекло:Тајван