Маскара 3 во 1

Маскара 3 во 1 Производител, добавувач-CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD.
Ние сме професионални производителот Маскара 3 во 1 производителот, набавувачот и извозник, фабрика во Taiwan. Ние може да направи нови производи за да одговорат брзо на промените на пазарот и барањата на клиентите. Нашите производи се произведени и тестирани со меѓународните стандарди, под строг надзор на високо квалификувани технократи да ги задоволи и исполни повеќето критични побарувачката на познат индустриски корисникот ширум светот.
Најдете и купете Маскара 3 во 1 по најдобра цена од производителот или добавувачот во Taiwan. Добијте детали за контакт и адреса на производителите, OEM, ODM, добавувачите, компанијата и фабриката на Маскара 3 во 1 во Taiwan.
Ние извоз врвен квалитет

Маскара 3 во 1

кои ги исполнуваат меѓународните стандарди. Ние можеме да снабдување во било потребната количина во многу конкурентна цена редовно, пакување, како на купувачи совети. Ве молиме контактирајте не за спецификација и котација.
  • Маскара 3 во 1 - M16-6PP
Маскара 3 во 1
модел - M16-6PP
3 во една маскара

Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.
Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.
Со влакна со различна должина,ја зголемува и вреднува секоја ресница,создава природно виткање трепките изгледаат како кукла.Ја зголемува шминката на очите за да има шармантни очи.
Потекло:Тајван.
Enquiry Now
производи Листа
Маскара за веѓи Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.Различни бои на веѓите и долготрајни.Висок водоотпорен фактор,траен ефект од 8 часа без избледување,разновидни светли и заситени бои со различни бои за коса,лесно се менува оригиналната боја на веѓите,изгледа природно и доволно стилски.Произведено во Тајван.
Маскара за виткање Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.и создава природно виткање трепки.Ја зголемува шминката на очите за да има шармантни очи.Долготрајни и водоотпорни,Виткање на трепките како природна кукла,со природно виткање и густ ефект,лесно додавајќи младешка и невина убавина на очите и шминката.Потекло:Тајван.
Должина маскара Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.Со различни должини специјални влакна,ја зголемува и вреднува секоја ресница,долготраен и водоотпорен,трепка како маѓепсан лупин,луѓето можат’не помага, но погледнете второ.Потекло:Тајван.