Маскара за виткање

Маскара за виткање Производители. Купете висок квалитет Маскара за виткање од Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. е професионална претпријатие, има добро образовани и добро обучени технолошки и менаџерски работи. Имаме многу строго квалитетот на системот и има напредни машина за испитување и напредни проверка опрема. Па ние сме професионални снабдувач снабдување серија на Маскара за виткање.
Специјализиран производител, OEM, ODM, снабдувач и компанија на Маскара за виткање по најдобра цена од Taiwan. Посетете ја нашата веб-локација за да прелистувате повеќе информации за Маскара за виткање.
Ние, главно, се на

Маскара за виткање

ODM и OEM цел, она што го гледате на интернет се само мали делови од нашите производи. Да имаат подобра резолуција и да добијат брз одговор, ве молиме контактирајте со вашиот спецификации веднаш. Ние ќе се потрудиме да ви ги задоволи.
  • Маскара за виткање - SL 2-1
Маскара за виткање
модел - SL 2-1
Маскара за виткање

Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.
Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.
и создава природно виткање трепки.Ја зголемува шминката на очите за да има шармантни очи.Долготрајни и водоотпорни,Виткање на трепките како природна кукла,со природно виткање и густ ефект,лесно додавајќи младешка и невина убавина на очите и шминката.
Потекло:Тајван.
Enquiry Now
производи Листа
3 во една маскара Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.Со влакна со различна должина,ја зголемува и вреднува секоја ресница,создава природно виткање трепките изгледаат како кукла.Ја зголемува шминката на очите за да има шармантни очи.Потекло:Тајван.
Маскара за веѓи Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.Различни бои на веѓите и долготрајни.Висок водоотпорен фактор,траен ефект од 8 часа без избледување,разновидни светли и заситени бои со различни бои за коса,лесно се менува оригиналната боја на веѓите,изгледа природно и доволно стилски.Произведено во Тајван.
Должина маскара Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.Со различни должини специјални влакна,ја зголемува и вреднува секоја ресница,долготраен и водоотпорен,трепка како маѓепсан лупин,луѓето можат’не помага, но погледнете второ.Потекло:Тајван.