Flaring Slender маскара

Висок квалитет и најдобра цена Flaring Slender маскара во Taiwan.
CAPICOLOR INTERNATIONAL COSMETICS LTD. се добро етаблира како еден од производителот, набавувачот и извозник на енормно фабрикувани колекција на Flaring Slender маскара in Taiwan. Со изобилство на искуство, поддржани од тим од високо квалификувани инженери, стручен кадар и техничари, компанијата со себе носи гаранција за квалитетот, сигурноста и трајна заложба, преку континуирана по продажбата на услугата.
Да купувате со висок квалитет Flaring Slender маскарапо најдобра цена. Работи што треба да ги знаете за Flaring Slender маскара од компанија, производител, OEM, ODM, добавувач и фабрика во Taiwan.
Prefroming во согласност со принцип на "во однос на квалитетот, како број 1, искрена соработка, проширување на иновациите и нагласок извршување" нашата компанија добредојде домашни и странски стари и нови пријатели да се консултираат нашите

Flaring Slender маскара

.
  • Flaring Slender маскара - L05PP
Flaring Slender маскара
модел - L05PP
Должина маскара

Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.
Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.
Со различни должини специјални влакна,ја зголемува и вреднува секоја ресница,долготраен и водоотпорен,трепка како маѓепсан лупин,луѓето можат’не помага, но погледнете второ.
Потекло:Тајван.
Enquiry Now
производи Листа
3 во една маскара Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.Со влакна со различна должина,ја зголемува и вреднува секоја ресница,создава природно виткање трепките изгледаат како кукла.Ја зголемува шминката на очите за да има шармантни очи.Потекло:Тајван.
Маскара за веѓи Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.Различни бои на веѓите и долготрајни.Висок водоотпорен фактор,траен ефект од 8 часа без избледување,разновидни светли и заситени бои со различни бои за коса,лесно се менува оригиналната боја на веѓите,изгледа природно и доволно стилски.Произведено во Тајван.
Маскара за виткање Нежна вода-базирана формула,лесен за отстранување,не ја повредувајте кожата.Уникатниот високомолекуларен полимер има водоотпорен и не-својства за размачкување.и создава природно виткање трепки.Ја зголемува шминката на очите за да има шармантни очи.Долготрајни и водоотпорни,Виткање на трепките како природна кукла,со природно виткање и густ ефект,лесно додавајќи младешка и невина убавина на очите и шминката.Потекло:Тајван.